Služby pro hráče a kluby

Nabídka služeb pro hráče a kluby 

Vyberte si z naší nabídky služeb, jak pro hráče, tak pro kluby.

Skupinový trénink pro jednotlivce i skupinky

Individuální trénink, jak pro jednotlivce, tak pro skupinku maximálně 6ti hráčů. Individuální tréninky zaměřujeme dle přání hráče (jeho rodičů, klubového trenéra). V prvé řadě se zaměřujeme na zdokonalení herní činnosti jednotlivce. Dále si lze předobjednat ve výhodném balíčku 5 či 10 tréninků. Objednat sebe či svěřence můžete prostřednictvím formuláře v sekci kontakty, přes který Vám odpovíme i na všechny Vaše dotazy.

Školení trenérů + ukázkový trénink

Tato nabídka je zaměřena pro kluby. Naši zkušení lektoři ukazují a přednášky připravují pro každý klub individuálně. Záleží na poptávce klubu. Naši lektoři patří mezi špičky ve svém oboru. V ceně této služby je teoretická část, praktická část a nesmí chybět ani diskuze. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší detaily.

Individuální tréninkový plán

Vytvoříme Vám individuální tréninkový plán na míru založený hlavně na Vašich potřebách. Můžete si vybrat z balíčku 5ti nebo 10ti tréninků. Všechny plány jsou připravovány po vzájemné konzultaci. Pro více informací a konzultace nás kontaktujte.

Testování hráčů

Můžete si vybrat, jakou formu testování chcete absolvovat. Testy slouží k vyhodnocení tělesných hodnot. V naší nabídce najdete testování laboratorní a terénní. Dále také výhodný balíček laboratorní + terénní testování v jednom. Pro více informací nás kontaktujte.